O autorze
Wojciech Kuśpik - Prezes i akcjonariusz Grupy PTWP, twórca i wydawca specjalistycznych mediów. Inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego – największej imprezy biznesowej w Europie Centralnej. Od początku działalności w prywatnym biznesie – jako właściciel i współwłaściciel firm.

Inwestycje samorządów na topie

Samorząd terytorialny w Polsce odgrywa szczególną rolę w procesie głębokich zmian, jakie przechodzi nasz kraj. Przedsięwzięcia inwestycyjne inicjowane i prowadzone przez gminy i miasta w takich dziedzinach jak infrastruktura i zarządzanie przestrzenią, ochrona środowiska, edukacja i kultura sprawiają, że żyjemy, pracujemy i przemieszczamy się inaczej – wygodniej, sprawniej, efektywniej. 

Efekty samorządowych inwestycji wpływają na nową jakość życia mieszkańców – coraz bliższą prawdziwie europejskim standardom. Projekty te decydują też o większej atrakcyjności polskich miast i kraju jako całości. To istotne kwestie dla inwestorów rozważających biznesowe decyzje o lokalizacji swoich przedsięwzięć.
Pamiętając o tym postanowiliśmy wraz z wiodącym polskim portalem dla administracji samorządowej  (Tekst linka) właśnie w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego pokazywać dobre przykłady przemyślanych, służących rozwojowi inwestycji. Jako organizatorzy największego w naszej części Europy spotkania ludzi administracji z ludźmi biznesu wiemy bowiem, jak ważna dla powodzenia inwestycji jest współpraca samorządu i przedsiębiorców. 

Zapraszamy do zapoznania się z przedsięwzięciami nominowanymi do tytułu Top Inwestycji Komunalnych 2015. Tekst linka
Finałem kolejnej edycji tego konkursu będzie uroczysta gala podczas VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, kiedy to bliżej poznamy laureatów.
Trwa ładowanie komentarzy...